easy offline web page builder software

 Nieważne czy chcesz spędzić u nas weekend, tydzień albo dłużej - na pewno nie będziesz się nudzić. 

Poniżej tylko kilka propozycji, na tyle różnorodnych i atrakcyjnych, że nie jesteś skazany na monotonię. 

JEZIORO CZORSZTYŃSKIE,
NIEDZICA

Niezwykle urokliwe Jezioro Czorsztyńske i dwa zamki na jego przeciwległych brzegach. Niedzica kusi piaszczystą plażą, zamkiem Dunajec znanym m.in. z filmu "Wakacje z duchami", parkiem miniatur i parkiem linowym, licznymi knajpami i restauracjami oraz regionalnym warzonym na miejscu piwem.
więcej na www.turystyka.lapszenizne.pl 

PIENINY, PIENIŃSKI PARK NARODOWY, TRZY KORONY, SOKOLICA

Jedno z piękniejszych pasm górskich w Polsce. Malownicze wapienne skały pośród drzew i wijący się Dunajec u ich podnóża. Amatorzy gór będą potrzebować co najmniej kilku dni, żeby odwiedzić wszystkie ciekawe zakątki. Mniej zaprawieni w turystyce górskiej docenią krótsze wycieczki zapewniające niezapomniane widoki i wrażenia. W szczególności warte odwiedzin są Trzy Korony, Sokolica, Rezerwaty Wąwóz Homole oraz Biała Woda.
więcej na www.pieniny.com

PRZEŁOM
DUNAJCA

Spływ przełomem Dunajca to atrakcja, którą każdy Polak powinien wpisać na listę "koniecznie trzeba to zobaczyć". Niezależnie czy wybierzesz tradycyjny spływ łodzią flisacką czy wypożyczysz kajak lub ponton albo popedałujesz wzdłuż rzeki rowerem, urzeknie Cię widokami i atmosferą ta konfrontacja rzeki ze stromymi górami. Dunajec na trasie spływu wije się zakręconymi meandrami na długości 18 kilkunastu kilometrów, mimo, że w linii prostej start i metę dzieli mniej niż połowa tej odległości.
więcej na www.flisacy.com.pl

TATRY, ZAKOPANE

Nasz domek jest również dobra bazą wypadową w Tatry, zarówno polskie jak i słowackie. Zakopane, stolica polskich gór oddalona jest od nas ok. 35 km, a jeszcze bliżej wejdziesz na szlaki wschodnich Tatr (Łysa polana, Dolina Pięciu Stawów, Morskie Oko).
więcej na Tatry mapa oraz Zakopane 

BASENY TERMALNE

Skorzystaj z licznych, okolicznych basenów z wodą termalną. Latem i zimą możesz cieszyć się kąpielami w gorącej, leczniczej wodzie oraz licznymi atrakcjami wodnymi dla dzieci i dorosłych. Każde z nich oferuje również strefy z saunami oraz SPA. Najbliższe w odległości kilkunastu minut jazy samochodem.
więcej na Aquaparki pod Tatrami oraz Aquaparki - Polska czy Słowacja

ROWERY, KAJAKI, RAFTING

Lubisz aktywny wypoczynek, świetnie trafieś.
Bogata baza szlaków rowerowych, m.in piękna trasa wzdłuż Dunajca, więcej na Rowerem Po Pieninach.
Regionalna oferta turystyczna daje praktycznie nieograniczone możliwości co do wypożyczenia kajaków i pontonów oraz organizacj spływów, nie tylko Dunajcem ale i innych okolicznych rzekach i zbiornikach.

Facebook Fanpage


Kontakt:
tel. +48 661 581 930
sowiedomki@gmail.com


Adres:

ul. Długa 1 b

  • 34-442 Łapsze Niżne